Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
พุธ | ||||
|
ลูโดโกเรตส์ / Hebar 1918 | - | ซีเอสเคเอ โซเฟีย / Botev Plovdiv |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
พุธ | |||||
|
ซีเอสเคเอ โซเฟีย | Botev Plovdiv | |||
พุธ | |||||
|
Botev Plovdiv | ซีเอสเคเอ โซเฟีย | |||
รวม | Botev Plovdiv | ซีเอสเคเอ โซเฟีย | |||
พุธ | |||||
|
ลูโดโกเรตส์ | Hebar 1918 | |||
พฤหัสบดี | |||||
|
Hebar 1918 | ลูโดโกเรตส์ | |||
รวม | Hebar 1918 | ลูโดโกเรตส์ |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
อังคาร | ||||
FT
|
Botev Plovdiv | 2 - 1 | Spartak Varna | View events |
พุธ | ||||
FT
|
Hebar 1918 | 2 - 1 | Pirin Blagoevgrad | View events |
พุธ | ||||
FT
|
ซีเอสเคเอ โซเฟีย | 1 - 0 | Arda | View events |
พฤหัสบดี | ||||
FT
|
ลูโดโกเรตส์ | 3 - 1 | CSKA 1948 Sofia | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
เสาร์ | ||||
FT
|
Lokomotiv Sofia 1929 | 0 - 0 | Spartak Varna | |
เสาร์ | ||||
FT
|
Pirin Blagoevgrad | 2 - 1 | Botev Vratsa | View events |
อังคาร | ||||
FT
|
Arda | 4 - 1 | Lovech | View events |
อังคาร | ||||
FT
|
สลาเวีย โซเฟีย | 0 - 1 | ซีเอสเคเอ โซเฟีย | View events |
พุธ | ||||
FT
|
Hebar 1918 | 2 - 1 | เลฟสกี้ โซเฟีย | View events |
พุธ | ||||
FT
|
ลูโดโกเรตส์ | 4 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | View events |
พฤหัสบดี | ||||
FT
|
CSKA 1948 Sofia | 2 - 1 | Beroe | View events |
พฤหัสบดี | ||||
FT
|
Etar VT | 2 - 4 | Botev Plovdiv | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
เสาร์ | ||||
FT
|
Dobrudzha 1919 | 3 - 4 | Lokomotiv Plovdiv | View events |
เสาร์ | ||||
FT
|
Spartak Pleven | 0 - 1 | Lokomotiv Sofia 1929 | View events |
เสาร์ | ||||
FT
|
Vihren Sandanski | 0 - 1 | Pirin Blagoevgrad | View events |
เสาร์ | ||||
FT
|
Septemvri Tervel | 0 - 4 | Arda | View events |
เสาร์ | ||||
FT
|
Sportist Svoge | 0 - 1 | Hebar 1918 | View events |
อังคาร | ||||
FT
|
Lovech | 1 - 0 | Cherno more | View events |
พุธ | ||||
FT
|
Maritsa Plovdiv | 0 - 1 | CSKA 1948 Sofia | View events |
พุธ | ||||
FT
|
Septemvri Sofia | 5 - 5 | Botev Vratsa | View events |
พุธ | ||||
FT
|
Spartak Varna | 1 - 0 | Krumovgrad | View events |
พุธ | ||||
FT
|
Strumska slava | 0 - 3 | Botev Plovdiv | View events |
พฤหัสบดี | ||||
FT
|
Chernomorets Balchik | 0 - 3 | ซีเอสเคเอ โซเฟีย | View events |
เสาร์ | ||||
FT
|
Bdin | 1 - 2 | Beroe | View events |
เสาร์ | ||||
FT
|
Chernomorets Burgas | 2 - 3 | Etar VT | View events |
พุธ | ||||
FT
|
Balkan Botevgrad | 0 - 4 | ลูโดโกเรตส์ | View events |
พุธ | ||||
FT
|
Dunav ot Ruse | 1 - 3 | เลฟสกี้ โซเฟีย | View events |
พฤหัสบดี | ||||
FT
|
Yantra 2019 | 1 - 4 | สลาเวีย โซเฟีย | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
พุธ | ||||
FT
|
Svetkavitsa Tg | 2 - 1 | Benkovski Isperih | |
พุธ | ||||
FT
|
Lozen Suhindol | 3 - 0 | Ozren Golyam izvor | |
พุธ | ||||
FT
|
Vihar Nikolovo | 3 - 4 | Septemvri Glozhene | |
พุธ | ||||
FT
|
Zagorets | 1 - 1 | Rozova dolina | |
พุธ | ||||
FT
|
Sevlievo | 2 - 1 | Partizan Cherven bryag | |
พุธ | ||||
FT
|
Rodopa Smolyan | 0 - 1 | Spartak Plovdiv | |
พุธ | ||||
FT
|
Natsional Sofia | 1 - 3 | Balkan Botevgrad | |
พุธ | ||||
FT
|
Nesebar | 3 - 0 | Yambol 1915 |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
อังคาร | ||||
FT
|
Zagorets | 7 - 0 | Samuil Samuilovo | |
พุธ | ||||
FT
|
Natsional Sofia | 3 - 0 | Obelya city | |
พุธ | ||||
FT
|
Metalurg Pernik | 4 - 0 | Minyor Pernik | |
พุธ | ||||
FT
|
Chirpan | 1 - 3 | Rozova dolina | |
พุธ | ||||
FT
|
Septemvri Glozhene | 2 - 1 | Lokomotiv Mezdra | |
พุธ | ||||
FT
|
Levski Brest | 1 - 5 | Partizan Cherven bryag | |
พุธ | ||||
FT
|
Yambol 1915 | 5 - 0 | Aprilets Boyadzhik | |
พุธ | ||||
FT
|
Sozopol | 1 - 1 | Nesebar | |
พุธ | ||||
FT
|
Balkan Botevgrad | 4 - 3 | Botev Ihtiman | |
พุธ | ||||
FT
|
Sayana Haskovo | 4 - 0 | Dimitrovgrad | |
พุธ | ||||
FT
|
Sevlievo | 1 - 1 | Boruna Tsareva livada | |
พุธ | ||||
FT
|
Atletik Kuklen | 0 - 1 | Spartak Plovdiv |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
อังคาร | ||||
FT
|
SFK Rakovski | 0 - 4 | Asenovets | |
พุธ | ||||
FT
|
Sekirovo | 0 - 4 | Spartak Plovdiv | |
พุธ | ||||
FT
|
Rakovski 2018 | 0 - 3 | Atletik Kuklen | |
พุธ | ||||
FT
|
Metalik Sopot | 0 - 5 | Gigant Saedinenie |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
พุธ | ||||
FT
|
Minyor Pernik | 7 - 0 | Sportist Dragichevo | |
พุธ | ||||
FT
|
Sayana Haskovo | 5 - 0 | FK Harmanli | |
อาทิตย์ | ||||
FT
|
Levski Rakovski | 1 - 4 | Obelya city | |
อาทิตย์ | ||||
FT
|
Metalurg Pernik | 5 - 0 | Druzhba Meshtitsa | |
พุธ | ||||
FT
|
Botev Ihtiman | 2 - 1 | Chavdar Etropole | |
พุธ | ||||
FT
|
Balkan Botevgrad | 4 - 1 | Rilski sportist | |
พุธ | ||||
FT
|
FK Svilengrad | 1 - 2 | Dimitrovgrad | |
พุธ | ||||
FT
|
Pomorie | 1 - 3 | Sozopol | |
พุธ | ||||
FT
|
Zvezdenburg Burgas | 0 - 3 | Nesebar | |
พุธ | ||||
FT
|
Atletik Kuklen | 3 - 1 | Asenovets | |
พุธ | ||||
FT
|
Spartak Plovdiv | 4 - 1 | Gigant Saedinenie |