Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
เสาร์ | ||||
FT
|
ซีเอสเคเอ มอสโก | 3 - 0 | สปาร์ตัก มอสโก |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
พุธ | |||||
FT
|
ซีเอสเคเอ มอสโก | 1 - 0 | เซนิต | ||
พุธ | |||||
FT
|
เซนิต | 0 - 3 | ซีเอสเคเอ มอสโก | ||
รวม | เซนิต | 0 - 4 | ซีเอสเคเอ มอสโก | ||
พุธ | |||||
FT
|
สปาร์ตัก มอสโก | 1 - 1 | Saturn Ramenskoye | ||
พุธ | |||||
FT
|
Saturn Ramenskoye | 1 - 3 | สปาร์ตัก มอสโก | ||
รวม | Saturn Ramenskoye | 2 - 4 | สปาร์ตัก มอสโก |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
พุธ | |||||
FT
|
รูบิน คาซาน | 1 - 1 | ซีเอสเคเอ มอสโก | ||
พุธ | |||||
FT
|
ซีเอสเคเอ มอสโก | 4 - 1 | รูบิน คาซาน | ||
รวม | ซีเอสเคเอ มอสโก | 5 - 2 | รูบิน คาซาน | ||
พุธ | |||||
FT
|
เซนิต | 2 - 0 | ตอร์ปิโด มอสโก | ||
พุธ | |||||
FT
|
ตอร์ปิโด มอสโก | 2 - 3 | เซนิต | ||
รวม | ตอร์ปิโด มอสโก | 2 - 5 | เซนิต | ||
พุธ | |||||
FT
|
Saturn Ramenskoye | 3 - 0 | ดินาโม มอสโก | ||
พุธ | |||||
FT
|
ดินาโม มอสโก | 3 - 1 | Saturn Ramenskoye | ||
รวม | ดินาโม มอสโก | 3 - 4 | Saturn Ramenskoye | ||
พุธ | |||||
FT
|
สปาร์ตัก มอสโก | 2 - 2 | โลโคโมทีฟ มอสโก | ||
พุธ | |||||
FT
|
โลโคโมทีฟ มอสโก | 1 - 2 | สปาร์ตัก มอสโก | ||
รวม | โลโคโมทีฟ มอสโก | 3 - 4 | สปาร์ตัก มอสโก |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
เสาร์ | |||||
FT
|
เซนิต | 2 - 0 | Akhmat Grozny | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Akhmat Grozny | 1 - 0 | เซนิต | ||
รวม | Akhmat Grozny | 1 - 2 | เซนิต | ||
เสาร์ | |||||
|
Lokomotiv Ch | CANC | โลโคโมทีฟ มอสโก | ||
อาทิตย์ | |||||
|
โลโคโมทีฟ มอสโก | CANC | Lokomotiv Ch | ||
รวม | โลโคโมทีฟ มอสโก | CANC | Lokomotiv Ch | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
Luch Vladivostok | 0 - 1 | สปาร์ตัก มอสโก | ||
อังคาร | |||||
FT
|
สปาร์ตัก มอสโก | 1 - 0 | Luch Vladivostok | ||
รวม | สปาร์ตัก มอสโก | 2 - 0 | Luch Vladivostok | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
รูบิน คาซาน | 0 - 1 | Shinnik | ||
พุธ | |||||
FT
|
Shinnik | 0 - 2 | รูบิน คาซาน | ||
รวม | Shinnik | 1 - 2 | รูบิน คาซาน | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
ตอร์ปิโด มอสโก | 1 - 2 | Moskva | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Moskva | 1 - 3 | ตอร์ปิโด มอสโก | ||
รวม | ตอร์ปิโด มอสโก | 4 - 3 | Moskva | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Krylya Sovetov | 2 - 0 | ดินาโม มอสโก | ||
จันทร์ | |||||
FT
|
ดินาโม มอสโก | 2 - 0 | Krylya Sovetov | ||
รวม | ดินาโม มอสโก | 2 - 2 | Krylya Sovetov | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Amkar Perm | 0 - 1 | Saturn Ramenskoye | ||
จันทร์ | |||||
FT
|
Saturn Ramenskoye | 0 - 0 | Amkar Perm | ||
รวม | Saturn Ramenskoye | 1 - 0 | Amkar Perm | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
ซีเอสเคเอ มอสโก | 5 - 0 | Spartak Kostroma | ||
พุธ | |||||
FT
|
Spartak Kostroma | 0 - 3 | ซีเอสเคเอ มอสโก | ||
รวม | Spartak Kostroma | 0 - 8 | ซีเอสเคเอ มอสโก |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
พุธ | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 5 - 1 | Dinamo St. Petersburg | |
พุธ | ||||
FT
|
Spartak Kostroma | 3 - 2 | Khimki | |
พุธ | ||||
FT
|
Orel | 0 - 1 | Metallurg Lipetsk | |
พุธ | ||||
FT
|
Vityaz Podolsk | 4 - 0 | Avangard Kursk | |
พุธ | ||||
FT
|
Olimpia Volgograd | 1 - 3 | Kuban Krasnodar | |
พุธ | ||||
FT
|
Spartak Nal'chik | 1 - 1 | Fakel | |
พุธ | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 2 - 0 | อันจิ | |
พุธ | ||||
FT
|
Mashuk-KMV | 0 - 2 | Dynamo Makhachkala II | |
พุธ | ||||
FT
|
Saturn Yegoryevsk | 3 - 2 | KAMAZ | |
พุธ | ||||
FT
|
Yelets | 1 - 2 | Dinamo Bryansk | |
พุธ | ||||
FT
|
Ural | 1 - 1 | Spartak Ch | |
พุธ | ||||
FT
|
Dinamo Barnaul | 1 - 1 | Yenisey | |
พุธ | ||||
FT
|
Lokomotiv Ch | 3 - 3 | Chkalovets 1936 | |
พุธ | ||||
FT
|
Okean | 3 - 1 | Amur-2010 | |
พุธ | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 1 - 0 | SKA Khabarovsk | |
เสาร์ | ||||
FT
|
Nosta | 2 - 2 | Lada Tolyatti |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
อาทิตย์ | ||||
FT
|
Rotor Volgograd II | 0 - 1 | Olimpia Volgograd | |
จันทร์ | ||||
FT
|
Mashuk-KMV | 1 - 0 | Spartak UGP Anapa | |
อังคาร | ||||
FT
|
Okean | 1 - 0 | Zvezda Irkutsk | |
อังคาร | ||||
FT
|
Dinamo Barnaul | 3 - 0 | Chkalovets Ns | |
อาทิตย์ | ||||
FT
|
Lada Tolyatti | 5 - 0 | Energetik Uren | |
อาทิตย์ | ||||
FT
|
Nosta | 2 - 1 | Sodovik Sterlitamak | |
อาทิตย์ | ||||
FT
|
Spartak Kostroma | 3 - 2 | Baltika | |
อาทิตย์ | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 2 - 1 | Volga Tver | |
อาทิตย์ | ||||
FT
|
Vityaz Podolsk | 2 - 1 | Presnya | |
อาทิตย์ | ||||
FT
|
Yelets | 2 - 1 | FK Lobnya Alla | |
อาทิตย์ | ||||
FT
|
Saturn Yegoryevsk | 1 - 0 | Mordovia Saransk |