Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
เสาร์ | ||||
FT
|
Leones del Norte | 2 - 1 | San Antonio |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
เสาร์ | |||||
FT
|
Leones del Norte | 1 - 0 | Cimarrón Furia Verde | ||
ศุกร์ | |||||
FT
|
Cimarrón Furia Verde | 0 - 1 | Leones del Norte | ||
รวม | Cimarrón Furia Verde | 0 - 2 | Leones del Norte | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Daquilema | 1 - 1 | San Antonio | ||
ศุกร์ | |||||
FT
|
San Antonio | 0 - 0 | Daquilema | ||
รวม | Daquilema | 1 - 1 | San Antonio |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
เสาร์ | |||||
FT
|
San Antonio | 1 - 0 | Astillero | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
Astillero | 1 - 0 | San Antonio | ||
รวม | San Antonio | 1 - 1 | Astillero | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
Cimarrón Furia Verde | 0 - 3 | La Unión | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
La Unión | 3 - 0 | Cimarrón Furia Verde | ||
รวม | Cimarrón Furia Verde | 0 - 6 | La Unión | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Daquilema | 3 - 1 | Colón | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Colón | 4 - 2 | Daquilema | ||
รวม | Daquilema | 5 - 5 | Colón | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Deportivo Quevedo | 1 - 1 | Leones del Norte | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
Leones del Norte | 1 - 0 | Deportivo Quevedo | ||
รวม | Deportivo Quevedo | 1 - 2 | Leones del Norte |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
เสาร์ | |||||
FT
|
San Antonio | 0 - 1 | Juventud Italiana | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
Juventud Italiana | 1 - 2 | San Antonio | ||
รวม | San Antonio | 2 - 2 | Juventud Italiana | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
La Unión | 2 - 1 | Mineros | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
Mineros | 0 - 0 | La Unión | ||
รวม | La Unión | 2 - 1 | Mineros | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
Colón | 7 - 1 | Ecuagenera | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
Ecuagenera | 1 - 0 | Colón | ||
รวม | Colón | 7 - 2 | Ecuagenera | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Deportivo Quevedo | 1 - 0 | Baños Ciudad de Fuego | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Baños Ciudad de Fuego | 2 - 2 | Deportivo Quevedo | ||
รวม | Deportivo Quevedo | 3 - 2 | Baños Ciudad de Fuego | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Santa Elena Sumpa | 2 - 2 | Astillero | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
Astillero | 0 - 0 | Santa Elena Sumpa | ||
รวม | Santa Elena Sumpa | 2 - 2 | Astillero | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Guaranda | 1 - 2 | Leones del Norte | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
Leones del Norte | 2 - 0 | Guaranda | ||
รวม | Guaranda | 1 - 4 | Leones del Norte | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Daquilema | 1 - 0 | Toreros | ||
อาทิตย์ | |||||
FT
|
Toreros | 0 - 1 | Daquilema | ||
รวม | Daquilema | 2 - 0 | Toreros | ||
พุธ | |||||
FT
|
Cimarrón Furia Verde | 4 - 1 | Dunamis | ||
เสาร์ | |||||
FT
|
Dunamis | 1 - 1 | Cimarrón Furia Verde | ||
รวม | Cimarrón Furia Verde | 5 - 2 | Dunamis |